Hakkımızda

Sencebence.com, kalabalıkların önde gelen markalara seslerini duyurabildikleri ve fikirleri için ödüllendirildikleri bir "ortak akıl" platformudur. Aynı zamanda platformumuzun paydaşlarından olan markalar için Türkiye'nin ilk ve tek "crowdsourcing" platformudur. Yani pek çok yaratıcı işin ya da tanıtımın "kalabalıkların gücü" sayesinde hayata geçirilebileceği bir paylaşım ortamıdır.

Kimiz? Ne yaparız?

Sencebence.com'un melek yatırımcılarından birisi Türkiye'nin lider gençlik iletişim ajansı olan Akampüs’tür. (www.akampusyouth.com).

Akampüs 2000 yılından beri gençlik odaklı iletişim projeleri ve marka toplulukları yönetiyor. Bugüne kadar gençliğin, özellikle üniversite gençliğinin sesini duyurmaya çalışan Akampüs, her şeyi onlara danıştı. Gençlik Ajansı olarak entegre iletişim hizmeti verdiği markalar için gençlerin yaratıcı gücünü, ortak aklını kullanıyor. Aslında bu alanda projeler geliştirmeye, henüz crowdsourcing kavramı hayatımıza girmemişken, 2000 yılında gençlik sosyal ağı www.akampus.com’u kurarak başladı. Tüm faaliyetleri gençlerin içgörüsünü dinleyerek, onların sesini duyurarak kurguladı. 2008 yılından beri de iletişim teknolojileri ve internetin nimetlerini kullanarak çeşitli projeler üretiyor.